čtvrtek 25.07.24
АМТЕКО
 
Webac GmbH
     
   
   
 
 
     
Speciální výrobky      
       
WEBAC čistidlo Čistící a konzervační prostředky      

Důležitým pomocníkem pro údržbu injektážního zařízení (pumpy, hadice, injektážní pistole, atd.) jsou čistidla neobsahující žádná rozpouštědla a speciálně vyvinutý olej pro konzervaci pump při jejich dlouhodobém odstavení z provozu.

 

       
WEBAC tmel Epoxidová lepidla      

Kvalitní lepidla na bázi epoxidu s vysokou přídržností a schopností tuhnutí a tvrdnutí na vlhkých površích a nebo bez přístupu vzduchu, t.j. například i pod vodou, budou vaším spolehlivým pomocníkem při tmelení povrchu trhlin nebo uzavírání dilatačních spár před vlastní injektáží.

 
       
WEBAC hydroizolace Stěrkové izolace      

V mnohých specifických případech s výhodou použijete našich asfalto-akrylátových disperzních hydroizolačních stěrek, které lze snadno aplikovat i na povrchy velmi složité geometrie. Při aplikaci na viditelných plochách lze tyto materiály opatřit barevným nátěrem.

 
       
WEBAC hydrofobizace Hydrofobizační látky      

Pro ochranu povrchu betonových konstrukcí nebo vytvoření injektážních clon proti kapilárnímu vzlínání vody ve zděných konstrukcí s malým vlhkostním zatížením a salinitou lze použít nízkoviskozního silikon-silikátového materiálu WEBAC 2100.

 
       
         
           
 
 
    © 2006 - 2024 by Amteko ®
       
           
     
Registrační číslo EKOKOM | EK-F06090135