čtvrtek 25.07.24
АМТЕКО
 
Webac GmbH
     
   
   
 
 
Nabídka materiálů a výrobků >      
Systém ochrany povrchů stavebních konstrukcí      
       
WEBAC® 4204 - epoxidový primerní nátěr     Primerní nátěry

WEBAC® 4204 je epoxidový primerní nátěr vhodný pro zlepšení přilnavosti suchých povrchů stavebních konstrukcí z minerálních a polymerních materiálů. Při smíchání s větším množství plniva, například písku, je vhodný jako vysokopevnostní vyrovnávací epoxidová malta s vysokou pevností v tlaku.

WEBAC® 4204 může být použit i jako hydroizolační stěrka nebo může tvořit základ pro průmyslové podlahy společně s epoxidy WEBAC® 4430 nebo WEBAC® 4480.
    WEBAC Divicret
   
       
WEBAC® 4270 - speciální epoxidový primerní nátěr      

WEBAC® 4270 je speciální epoxidový primerní nátěr používaný v případě, že povrch konstrukce je nedostatečně vyschlý nebo je zašpiněn olejovými, či ropnými produkty. Nátěrem WEBAC® 4270 lze vytvořit kvalitní spojující můstek na všech površích stavebních konstrukcí z minerálních a polymerních materiálů.
  
     
Katalogový list: WEBAC® 4270
   
       
WEBAC® 4270T - speciální epoxidový primerní nátěr      

WEBAC® 4270T je speciální epoxidový primerní nátěr používaný v případě, že povrch konstrukce je nedostatečně vyschlý nebo je zašpiněn olejovými, či ropnými produkty. Výhodou WEBAC® 4270T je možnost aplikace při nižších teplotách ošetřovaného povrchu, přibližně do +3 °C.
     
   
       
WEBAC® 4430 - epoxidová samonivelační stěrka     Epoxidové nátěryWEBAC® 4430 je vysoce kvalitní samonivelační epoxidová stěrka používaná na površích stavebních konstrukcí z minerálních nebo polymerních materiálů. Hlavní oblastí použití WEBAC® 4430 jsou průmyslové podlahy s požadavky dlouhodobé trvanlivosti, vysoké pevnosti a protiskluzovými vlastnostmi, jako jsou například podlahy výrobních závodů, skladovacích či výstavních hal, apod.

WEBAC® 4430 chrání konstrukci před postupným stíráním v době používání objektu, nevytváří statickou elektřinu a výrazně ulehčuje úklidové práce podlah jím pokrytých. Na kvalitní a málo savé povrchy může být použit samostatně. V případě savých, vysoce porovitých nebo vlhkostí zatížených povrchů se doporučuje kombinovat s primerními nátěry WEBAC® 4204 nebo WEBAC® 4270. Taková kombinace byla testována v souladu s německými předpisy RiLi SIB DAfStb.

WEBAC® 4430 se vyrábí ve standardní šedé barvě. Avšak na přání je možné zhotovit jakýkoli barevný odstín (stupnice RAL), což dává prostor velmi zajímavým architektoniským řešením vnitřních prostor. Díky moderním technologiím výroby lze tímto materiálem dosáhnout povrchů imitujících přírodní mramor.

Zásypem finální vrstvy PVC chipsy nebo matným práškem lze dosáhnout výborných protiskluzových vlastností.

    WEBAC Divicret
   
       
WEBAC® 4480 - pigmentovaná epoxidová stěrka      WEBAC® 4480 je vysoce kvalitní pigmentovaná epoxidová stěrka nanášená na pověrchnost pomocí válečku. Doporučuje se používat jako ochraná vrstva povrchů stavebních konstrukcí z minerálních nebo polymerních materiálů.

WEBAC® 4480 má universální použití především v bytových a občanských stavbách, jelikož umožňuje téměř libovolné barevné provedení. Při kombinacích několika barev, či kombinaci s barevným křemičitým pískem můžete dosáhnout výborných estetických vlastností a podlahy s finální vrstvou WEBAC® 4480 obstojí i nejnáročnějším architektonickým požadavkům.

Vedle skvělého vzhledu je samozřejmostí i vysoká pevnost, odolnost k obrusu, dobré protiskluzové vlastnosti a v neposlendí řadě i kvalitní hydroizolační schopnost.

     
       
       
         
           
 
 
    © 2006 - 2024 by Amteko ®
       
           
     
Registrační číslo EKOKOM | EK-F06090135