pondeli 17.06.24
АМТЕКО
 
     
   
   
 
  Aktuality
  O společnosti
  Oblast použití produkce WEBAC
  Nabídka služeb
  Nabídka materiálů a výrobků WEBAC
  Nabídka výrobků KEMPER-SYSTEM
  Naši partneři
  Kontakty
   
  Speciální informace
  Symboly uváděné na obalech
  Dokumenty ke stažení
  Vybrané převody jednotek
   
?
  Věděli jste, že ...
   

... naše společnosti nabízí všem zákazníkům kromě injektážních látek i široký sortiment injektážních pakrů?

    
   Připravili jsme pro vás stručný výběr našimi zákazníky nejvíce používaných injektážních pakrů.

  Věříme, že se naše pakry stanou dobrými pomocníky při vašich injektážích.

   
   
 
Vítejte ve světě AMTEKO ®      
       

Společnost AMTEKO international, s.r.o. byla založena s cílem poskytovat v oblasti pozemního a inženýrského stavitelství vysoce kvalifikované inženýrské a obchodní služby se zaměřením na sanace stavebních konstrukcí porušených vodou nebo vlivem statického namáhání, ale i na jejich primární ochranu před vnějšími vlivy, pomocí moderních technologií.

Abychom mohli zajistit kvalitní a komplexní služby, stala se společnost AMTEKO international, s.r.o. oficiálním zástupcem pro Českou republiku předního výrobce injektážích materiálů, německé společnosti WEBAC Chemie GmbH, výrobce pakrů Desoi GmbH a výrobce speciálních hydroizolačních systémů KEMPER SYSTEM GmbH.

Oblast, kde nachází naše služby uplatnění je velmi široká. Jsme schopni vám pomoci například se sanací vlhkostních poruch suterénů historických objektů, či při porušení hydroizolací v novostavbách a to nejen sklepů rodinných domů, ale i podzemních garáží v obchodních centrech, apod. Ovšem nejen při problémech v pozemním stavebnictví se na nás můžete obrátit. Dokážeme řešit problematiku nětěsností v tunelech, šachtách, kolektorech, ale i kanalizačních trub, či sanovat trhliny nosných konstrukcí jakými jsou například mostní pilíře, nebo zlepšit vlastnosti zeminy v složitých základových podmínkách apod.

Speciálními stěrkami dokážeme zajistit vodotěsné opracování jakého koli detailu v podzemních stavbách i střešních pláštích.

Ve společnosti AMTEKO international, s.r.o. je kladen důraz především na kvalitní řešení, která zajišťují při použití moderní technologie dosažení efektivního a ekonomicky příznivého výsledku. Naši pracovníci a spolupracovníci jsou uznávanými odborníky ve svých oblastech a to nejen v České republice, ale i v Evropě. Společnost AMTEKO international, s.r.o. je v neustálém kontaktu jak s významnými výzkumnými a výrobními centry v Evropě, tak i s prováděcími organizacemi, které nám poskytují obrovské množství zkušeností v používání technologií a materiálů WEBAC® a nejen jich.

Díky takovému komplexnímu přístupu k úzce specializované profesi sanací poruch stavebních konstrukcí, vám můžeme navrhnout a pomoci zrealizovat optimální, funkční a dlouhodobé řešení.

Doufáme, že značka AMTEKO® vám bude vždy dobrým řešením, seriozním obchodním partnerem a budete se na nás rádi obracet.

   

Oficiální zástupce
Webac Chemie GmbH

 

 
 
Použití materiálů
WEBAC ®
       
       
       
       
       
         
           
 
 
    © 2006 - 2024 by Amteko ®
       
           
     
Registrační číslo EKOKOM | EK-F06090135